male smieszki
male smieszki
male smieszki male smieszki male smieszki

Kadra

male smieszki male smieszki
male smieszki

DYREKTOR PLACÓWKI: SANDRA ZDZIENICKA

Magister pedagogiki przedszkolnej z logopedią w Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej oraz absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego.

Moim marzeniem było stworzenie miejsca dla najmodszych pociech, w którym będzie nie tylko fachowa opieka lecz również wszechstronny rozwój dziecka. Spełniło się :-)

Za główny cel obraliśmy aktywizowanie dzieci by samodzielnie rozwijały się poznawczo, odkrywały świat wszystkimi zmysłami. To właśnie doświadczenia są najlepszą nauką więc na zajęciach tworzymy do nich droge. Poprzez różnorodne ćwiczenia dbamy o rozówj mooryki małej i dużej. Zabawy logopedyczne są w naszych zajęciach na stałe, gdyż mamy świadomość jak ważne jest usprawnianie aparatu mowy. Każde dziecko jest inne dlatego wspieranie indywidualnych cech jast naszym priorytetem nie zapominając oczywiście o "cieple" i pozytywnym wsparciu, które jest kluczem do porawnego rozwoju emocjonalnego.

Prywatnie kocham podróżować, chodzić po górach oraz żeglować.
ZASTĘPCA DYREKTORA: CIOCIA ASIA STELMASZCZYK

Magister Pedagogiki włączającej i integracyjnej. Absolwentka Pedagogiki Niepełnosprawnych Intelektualnie oraz Wychowania Przedszkolnego w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

Od zawsze marzyłam o pracy z małymi dziećmi, jest to moja pasja i coś co daje ogromną satysfakcję. Codzienny kontakt z maluchami pozwala obserwować ich rozwój, a także to w jaki sposób najlepiej na niego oddziaływać. W oparciu o te obserwacje staram się przygotowywać ciekawe i interesujące zajęcia. W pracy z dziećmi najważniejsze dla mnie jest indywidualne podejście, zrozumienie, a także przekazywanie takich wartości jak szacunek, życzliwość, miłość.


CIOCIA KAMILA KUCHARSKA

Studentka Społecznej Akademii Nauk (SAN) w Warszawie.

Jestem studentką pedagogiki w Społecznej Akademii Nauk. Od zawsze lubiłam dzieci oraz wiązałam z nimi swoją przyszłość. Jestem kontaktowa i z łatwością nawiązuję relację z najmłodszymi. Preferuję indywidualne podejście do każdego dziecka oraz nauczania ich pracy w grupie poprzez wspólną zabawę. Prywatnie interesuję się psychologią i sportem, największą moją pasją jest jazda na snowboardzie.

CIOCIA MONIKA STRZELCZYK


Studentka III roku pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim,
specjalność- edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.


Już jako mała dziewczynka marzyłam o tym, aby zostać nauczycielką i pracować z dziećmi. Spędzanie z nimi czasu daje mi ogromną radość. Tylko one są w stanie umilić mi nawet najgorszy dzień. Bez problemu nawiązuje kontakty z dzieciaczkami.
Największą satysfakcją jest dla mnie jest uśmiech na twarzach maluchów po skończonej zabawie ☺.
Dzieci kocham za ich spontaniczność i beztroskę. Na pierwszym miejscu w pracy stawiam indywidualne podejście,
gdyż wiem, że każdy ma inne potrzeby. Prywatnie lubię sport, długie spacery i dobrą książkę.

CIOCIA MARLENA JANKOWSKA

Studentka Pedagogiki kultury z animacją teatru dzieci i młodzieży w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Absolwentka Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.


Praca z dziećmi od zawsze była moim marzeniem, a praktyki nauczycielskie utwierdziły mnie, że dokonałam właściwej decyzji przy wyborze kierunku studiów. Ważne jest dla mnie to, aby dzieci były szczęśliwe i prawidłowo się rozwijały, dlatego staram się stymulować ich rozwój poprzez zabawę i wiele innych ciekawych zajęć, które sprawiają, że na dziecięcych buziach pojawia się uśmiech. Prywatnie lubię podróżować, rysować, a także spędzać czas z przyjaciółmi.

Ciocia Aleksandra Bednarek

Absolwentka Pedagogiki Opiekuńczo – Wychowawczej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach oraz kierunku Opiekun Medyczny w Szkole Edukator w Skierniewicach. Obecnie studentka pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Pedagogika Specjalna w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.


Decyzję o wyborze zawodu podjęłam kierując się przede wszystkim chęcią niesienia pomocy osobom, które jej potrzebują. Radość sprawia mi uczestniczenie w przełomowych dla dziecka momentach takich jak wypowiadanie pierwszych słów, stawianie pierwszych kroków, a także codzienna możliwość wspierania maluszków w doskonaleniu umiejętności samoobsługowych.

W pracy ważne jest dla mnie bycie pedagogiem efektywnym, czyli takim, którego aktywność w kontakcie z najmłodszymi przewyższa wykonywanie czynności wynikających z pełnienia obowiązków.

Przyjazna atmosfera panująca w żłobku sprawia, że jest on dla mnie miejscem, do którego chce się wracać, a uśmiechnięte dziecięce buzie sprawiają, że i na mojej twarzy pojawia się uśmiech :)

CIOCIA ADELINA KONIK

Absolwentka Surdopedagogiki i Terapii pedagogicznej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Obecnie studentka pierwszego roku Logopedii na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Pedagogicznej Pedagogium.


Praca z dziećmi jest moją pasją, czymś co zawsze mnie interesowało i inspirowało. Dzięki szkole, którą ukończyłam zdobyłam wiedzę o rozwoju dziecka oraz o metodach pracy z nim, która jest niezbędna w w tym zawodzie. Wiedza, którą zdobyłam uwrażliwiła mnie na indywidualne potrzeby każdego dziecka i rozwinęła moje umiejętności wychowawcze i pielęgnacyjne. Cechuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi.

W pracy z najmłodszymi najważniejsze jest dla mnie dobro dziecka, jego rozwój poprzez wielozmysłowe pobudzanie oraz to, by czuło się bezpiecznie.

Prywatnie interesuję się podróżami, tańcem oraz koszykówką.

ong>CIOCIA KLAUDIA TRACZ

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku: pedagogika opiekuńczo- wychowawcza,
pomoc społeczno-wychowawcza dziecku i rodzinie.


Kierunek studiów podjęłam ze względu na chęć pomocy dzieciom i pracy nie tylko z nimi, ale też z całymi rodzinami, dlatego pracuję również jako opiekunka dziecięca w jednym z warszawskich ośrodków dla ofiar przemocy w rodzinie. Czas spędzony z maluchami daje mi ogromną satysfakcję i nie wyobrażam sobie pracy w innym zawodzie.

Najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do dziecka, dbanie o jego uśmiech oraz zapewnienie mu bezpieczeństwa i ciepłej atmosfery. Dzieci traktuję jak „małych dorosłych” dając im odpowiednią swobodę
w działaniu, dzięki czemu rozwijają swój własny potencjał. Staram się aktywizować dzieci do zdobywania wiedzy
i umiejętności społecznych poprzez zabawę (do której zawsze się dołączam).

Ciocia Asia Walicka

Studentka pedagogiki na Uniwersytecie warmińsko – mazurskim, ukończony kurs na Animatora Zabaw Dziecięcych (m.in. malowanie buziek, skręcanie balonów)


Praca z dziećmi to coś co chciałam robić od zawsze. Kocham dzieci i uwielbiam patrzeć jak każde na swój indywidualny sposób próbuje odkryć otaczający go świat, a pomaganie im w tym i pokazywanie odpowiedniego kierunku daje mi ogromną satysfakcję. Szczęśliwa buźka dziecka jest dla mnie najważniejsza, dlatego rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w różnych kursach z pedagogiki zabawy..

Ciocia Agnieszka Grochowska

Absolwentka pielęgniarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu


Z wykształcenia jestem pielęgniarką, wybrałam ten kierunek ze względu na możliwość niesienia pomocy wszystkim potrzebującym, ale i możliwość pracy z dziećmi. Od zawsze miałam dobry kontakt z najmłodszymi i lubię spędzać z nimi czas. Praca w żłobku łączy dla mnie to co cenię najbardziej, czyli pracę z dziećmi oraz możliwość dbania o ich zdrowy i zbilansowany rozwój zarówno fizyczny jak i emocjonalno-społeczny. Ogromną radość przynosi mi obserwowanie postępów naszych Śmieszków. W wolnym czasie uwielbiam zniknąć w fotelu z dobrą książką, a najlepiej trzema :)

male smieszki
male smieszki male smieszki
male smieszki male smieszki