male smieszki
male smieszki
male smieszki male smieszki male smieszki

O nas

male smieszki male smieszki
male smieszki

"WOW" to nasze motto - dążymy do tego aby każdy dzien był pełen fascynacji.

MIŁOŚĆ

SPOKÓJ

WOLNOŚĆ WYBORU

SZACUNEK

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

POZYTYWNE WSPARCIE

ROZWÓJ

NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ/DOŚWIADCZENIA

BEZPIECZEŃSTWO

ZROZUMIENIE

Przygotowane przez nas otoczenie daje dziecku możliwość pełnego i optymalnego rozwoju. Pomoce rozwojowe, z uwagi na nieocenione walory edukacyjne, nazywane "kluczami do świata", pomagają dziecku optymalnie się rozwinąć w rożnych sferach: fizycznej, intelektualnej, społeczno - moralnej, emocjonalnej. W placówce codziennie prowadzone są zajęcia/zabawy dydaktyczno-wychowawcze, które maja na celu aktywicować dzieci do działania oraz stumulować wszechstornny rozwój.

Nieodzowne miejsce ma tu postać nauczyciela, który pełniąc rolę przewodnika i pomocnika, umożliwia dziecku osiągniecie celu wychowania.

„Pomóż mi zrobić to samodzielnie”

Celem pracy nauczyciela jest pomoc w rozwijaniu indywidualnych cech osobowości każdego dziecka, w zgodzie z obiektywnymi normami społecznymi.


U wielu dzieci, nowej sytuacji towarzyszy również obawa. Poprzez wcześniejszą adaptacje w grupie proces ten przebiegnie znacznie korzystniej i pewniej.
Bezpieczeństwo to dla nas priorytet w każdym aspekcie jego rozumienia. Nie tylko poczucie bezpieczeństwa dziecka, rodziców ale także nasze. Centrum Rozwoju Dziecka wyposażone jest funkcjonalnie oraz z wszelkimi warunkami bezpieczeństwa.

Codzienność stawia przed rodzicami wiele wyzwań oraz dylematów. Nasi pedagodzy służą wszelką pomocą w zdobytej kolebce wiedzy. Jeżeli chcą Państwo porozmawiać o swoich spostrzeżeniach, problemach dydaktyczno-wychowawczych czy też pomysłach, Ciocie zawsze otwarę są na konsultacje.Dbamy nie tylko o profesjonalną, pełną ciepła i miłości opiekę nad dzieckiem, ale także nad jego prawidłowym rozwojem oraz procesem dydaktyczno-wychowawczym. Pedagodzy stale konsultują się z rodzicami w celu podzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz doskonalenia jak najbardziej indywidualnego systemu dla potrzeb każdego dziecka.


Dla nas każda chwila kryje w sobie cud dlatego też pragniemy ją uwieczniać. Podczas pobytu dziecka w placówce robimy dużo zdjęć z zajęćdzięki czemu Rodzice mają piękną pamiątkę oraz widzą jak maluszek spędza czas w Małych Śmieszkach :-)

Dzielimy się swoją literaturą
Każdy rodzic może wypożyczyć książkę z naszej "mini biblioteki", którą cyklicznie będziemy uzupełniali. Czekamy
również na propozycję wybranej tematyki a postaramy się ją dodać do wspólnego księgozbioru.

male smieszki
male smieszki male smieszki
male smieszki male smieszki